Salonek

salonek-konference1
 • Kapacita až 40 míst k sezení
 • Terasa s možností posezení
 • LCD televize o úhlopříčce 2m
 • Flipchart a tabule

Potřebujete zařídit firemní akci, seminář nebo konferenci? Hotelový salonek plně vybavený audiovizuální technikou je Vám zcela k dispozici. Příjemné prostředí konferenčního sálu, který je navíc vybaven hotelovým barem, který se postará o vaše občerstvení a vyhlídkovou terasou, kde je možné se provětrat a odpočinout mezi pracovními a studijními úkoly nebo přednáškami. Ze sálu a terasy je opět nádherný výhled do přírody a na historickou část města a pokud by vás výhled, nebo sluníčko snad rušili celý sál lze zatemnit elektrickými venkovními žaluziemi. Salonek nabízí dle uspořádání stolu 30 – 40 míst k sezení.

Prezentace je možné zobrazit na velkoplošné LCD televizi o úhlopříčce 2m, která plně nahradí projektor a promítací plátno a nabídne mnohem více jasu, vyšší rozlišení zobrazení s možností připojení různých digitálních i analogových zařízení se zdrojem video signálu. Samozřejmostí je flipchart a tabule.

Salonek je ideálním místem nejen pro pracovní setkávání, ale také pořádání rodinných oslav, rautů či svateb, kdy je možné terasu využít naplno i k posezení.

 

Fotogalerie

Rezervace

Pro informace volejte +420 773 777 773 nebo zašlete dotaz.

  Ubytování

  Ubytování

  Hotel Rajská zahrada nabízí dvacet čtyři hotelových pokojů s vysokým standardem, které splňují požadavky 4-hvězdičkového ohodnocení.

  Restaurace

  Restaurace

  Součástí naší nabídky služeb je i hotelová restaurace s barem, kde můžete zažít báječné kulinářské zážitky.

  Fitness

  Fitness

  Cvičební sektor jsme vybavili profesionálními stroji na cvičení od společnosti StarTrac.

  Wellness

  Wellness

  Nabízíme možnost návštěvy luxusního wellness centra s nádhernou vyhlídkou do údolí a na historické centrum města.

  Proč se ubytovat v hotelu Rajská zahrada?

  Zakládáme si a perfektním pokojovém servisu a samozřejmostí je také precizní úklid. Na recepci Vám ochotně pomůže vyškolený personál. Ve všech našich pokojích, restauraci, fitness a wellness si užijete pobyt plný pohodlí a luxusu.

  WIFI FREE
  PRÁDELNA
  CONCIERGE
  BAZÉN