Čas Vánoc

Pobyt možný pouze v období od 23.12. do 26.12.

Pobytový balíček čas vánoc

Pobytový balíček pro 2 osoby obsahuje

 • Komfortní ubytování v pokoji dle výběru, včetně snídaně
 • Neomezený vstup do Fitness a malého Wellness centra
 • Neomezený vstup do hotelového Wellness centra
 • Štědrovečerní večeři pro 2 osoby (24.12.)
 • 2x večeři pro 2 osoby (polopenze)
 • Sleva ve výši 20% na zážitkové koupele, masáže a zábaly
 • Vysokorychlostní připojení k internetu
 • Parkování na hotelovém parkovišti po dobu pobytu

Odpočinout si, načerpat nové síly, očistit mysl a hlavně prožít vánoční svátky v klidu. Kdo z nás by to nechtěl?! Nechceme bořit tradice, ale dopřát Vám kouzlo vánoc netradičně. Prožijte VÁNOCE jinak!

Ceník

Cena za 3 noci a 2 osoby v pokoji Standard: 7.528,-
Cena za 3 noci a 2 osoby v pokoji Superior: 8.334,-
Cena za 3 noci a 2 osoby v apartmá Exclusive: 9.430,-

Možnost přistýlky za 780,- / noc
Dítě do 3 let věku bez nároku na přistýlku / postýlku a stravu – zdarma (včetně snídaně a ostatních služeb uvedených v pobyt.balíčku)

POZOR!!!

Je požadována 100% záloha ceny pobytu.

Při zrušení 7 dní a více před termínem pobytu – 100% zálohy zpět. Při zrušení 3 dny až 6 dní před termínem pobytu – 70% zálohy zpět. Při zrušení v den příjezdu až 2 dny před termínem pobytu – 0% zálohy zpět.

V případě nízké obsazenosti si vyhrazujeme právo zrušení pobytu, o kterém bude klient obeznámen 15 dní (10.12.) před uskutečnění rezervace.

Druhy pokojů a jejich vybavení

Pokoje třídy Standard jsou dvoulůžkové pokoje o velikosti 20 – 25 m2. Sedm z těchto pokojů je vybaveno komfortním sofa, které je po zastlání možné využít jako plnohodnotné lůžko a využít jej jako přistýlku. Čtyři pokoje umožňují spaní na oddělených lůžkách. Jeden pokoj je plně zařízen pro hendikepované osoby.

Čtyři luxusní a prostorné pokoje Superior, nabízí navíc nádherný výhled do údolí řeky Metuje, na hotelovou zahradu a na historické centrum města. Všechny jsou vybaveny koupelnu s hydromasážní vanou. V pokojích vedle dominujícího dvoulůžka a dalšího designového nábytku a osvětlení naleznete kvalitní sofa, které je možné použít jako přistýlku.

V samostatné apartmánové budově se pak nacházejí naše tři nejluxusnější pokoje Exclusive, které jistě naplní očekávání i těch nejnáročnějších návštěvníků. Každý apartmán má svého patrona, kterému je zasvěcen a jeho interiér je podle toho navržen.

V nejvyšším patře hned pod vyhlídkovou terasou a nejnádhernějším výhledem se nachází pokoj zasvěcený architektu Dušanu Jurkoviči, který část svého odkazu zanechal právě v Novém Městě nad Metují a možná právě i v bývalé letní kuchyni, která kdysi byla součástí objektu Grafického ústavu Theodora Böhma a dnes se zde nachází kuchyně a část restaurace Hotelu Rajská zahrada. Prostorná koupelna se sprchovým koutem a nádherným designovým umyvadlem, bohatě vybavené a prostorné apartmá kde je každý kousek nábytku, vybavení, tapet a osvětlení pečlivě navržen Ing. Arch. Helenou Dařbujánovou, která je společně se svými kolegy z D.A.D. Studia Hradec Králové autorkou celého projektu rekonstrukce objektu.

O patro níž je apartmá, které připomíná Karla Hynka Máchu a především jeho nejznámější dílo Máj. S designem a výbavou je to stejné jako u Jurkoviče jen koupelna je doplněna hydromasážní vanou. A nakonec úplně dole na prahu hotelové zahrady je apartmá věnované Novoměstskénu zámeckému pánovi panu Bartoňovi z Dobenína a jeho lovecké vášni, o co méně úchvatnější výhled o to více klidu a kontaktu se zahradou nabízí toto apartmá s originálními klenbovými stropy a k tomu hydromasážní lázeň přímo v apartmá.

Fotogalerie

Rezervace

Pro informace volejte +420 773 777 773 nebo zašlete dotaz.

  Ubytování

  Ubytování

  Hotel Rajská zahrada nabízí dvacet čtyři hotelových pokojů s vysokým standardem, které splňují požadavky 4-hvězdičkového ohodnocení.

  Restaurace

  Restaurace

  Součástí naší nabídky služeb je i hotelová restaurace s barem, kde můžete zažít báječné kulinářské zážitky.

  Fitness

  Fitness

  Cvičební sektor jsme vybavili profesionálními stroji na cvičení od společnosti StarTrac.

  Wellness

  Wellness

  Nabízíme možnost návštěvy luxusního wellness centra s nádhernou vyhlídkou do údolí a na historické centrum města.

  Proč se ubytovat v hotelu Rajská zahrada?

  Zakládáme si a perfektním pokojovém servisu a samozřejmostí je také precizní úklid. Na recepci Vám ochotně pomůže vyškolený personál. Ve všech našich pokojích, restauraci, fitness a wellness si užijete pobyt plný pohodlí a luxusu.

  WIFI FREE
  PRÁDELNA
  CONCIERGE
  BAZÉN