Fitness a malé Wellness centrum

Otevírací doba:

Pondělí – Neděle 09:00 – 19:00 (do 21:00 hosté hotelu)
Úterý – malé Wellness  (do 14:00 sanitace) 14:00 – 19:00 (do 21:00 hosté hotelu)

Pro více informací o fitness přejděte na samostatné stránky fitness centra.

img_037915131112

V duchu wellness jsme pro Vás připravili moderně vybavené fitness. Nabízíme možnost vstupu do tří sekcí a to sekce pro cvičení, masáže a relaxaci. Celé naše fitness studio je vybudováno tak, aby splňovalo i ta nejnáročnější kritéria. Vytvořili jsme pro Vás studio s moderním interiérem, ve kterém se budete cítit příjemně, a kde Vám nebude nic scházet.

Cvičební sektor jsme vybavili profesionálními stroji na cvičení od společnosti StarTrac. Je rozdělen do tří částí. Kardio zóna, která je vybavena běžeckými pásy, Cross trenažéry, Recumbrent bike a e-spinnery. Posilovací zóna s možností posilování celého Vašeho těla při použití našich posilovacích věží, činek a kvalitních cvičebních strojů. A nakonec je zde aerobní sál, kde se můžete věnovat mnoha aerobním a skupinovým cvičením.

Posilovna Wellness hotelu Rajská zahrada nabízí také služby speciálně vyškolených a certifikovaných osobních trenérů a fitness instruktorů. Ti Vám rádi poradí, jak správně cvičit, abyste dosáhli nejlepšího výsledku.

Nabízíme také několik druhů masáží, které po namáhavém cvičení jistě přijdou vhod. Nebo můžete zajít do relaxační zóny malého Wellness centra a nechat se rozmazlovat pobytem v sauně, vířivce a lenošením na relaxačním lehátku.

Návštěvu ve fitness centru Rajská zahrada si nepochybně užijete a získáte ze sebe lepší pocit. Wellness styl života si zamiluje snad každý.

Pro více informací o fitness přejděte na samostatné stránky fitness centra.

logo eu
Investice do vaší budoucnosti
Spolufinancováno Evropskou unií
z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program eu
Regionální
operační program
NUTS II Severovýchod
×