Relaxační koupele

Relaxace a uvolnění ve vodní lázni

hotelové koupele4
 • Čokoládová koupel
 • Kleopatřina koupel
 • Rašelinová koupel
 • Pivní koupel
 • Kyslíková koupel
 • Briliantová koupel

Koupel ve vodní lázni neslouží jen primárně k očistě našeho těla, ale může být i něčím, co nám a našemu tělu přinese pocit uvolnění, relaxace a regenerace a dopřeje očistu i naší duši.

Dopřejte svému tělu skutečnou relaxaci a vyberte si z naší široké nabídky koupelí.

Ceník koupelí:

Typ1 osoba2 osoby
Relaxační Kleopatřina koupel650 Kč1150 Kč
Léčivá Rašelinová koupel650 Kč1150 Kč
Zážitková Čokoládová koupel650 Kč1150 Kč
Opojná Pivní koupel650 Kč1150 Kč
Povzbuzující Kyslíková koupel650 Kč1150 Kč
Třpytivá Briliantová koupel650 Kč1150 Kč

Při výběru rozdílné koupele, v případě ceny pro dvě osoby, bude účtován příplatek 100,- Kč.

Čokoládová koupel

Kakao má na lidský organismus stimulující a povzbuzující účinky. Díky svým složkám pozitivně ovlivňuje nepražené kakao i centrální nervovou soustavu.

Čokoládová koupel má významné zklidňující účinky, zlepšuje cirkulaci podpovrchových tkání, zjemňuje a hydratuje pokožku. Líbezná vůně čokoláddy pomáhá uvolňovat hormony štěstí – endorfiny a vaše smysly zažijí nevídané blaho a harmonii. Nesmí chybět pravá belgická čokoláda nasnoubená s chutí vynikajícího červeného vína.

Procedura pro jednu osobu obsahuje 20 minutovou hřejivou a voňavou relaxační čokoládovou lázeň, džbán vody, 2 dcl červeného vína chuťově nasnoubeného s vynikající chutí čokoládových pralinek a následný 30 minutový odpočinek a relaxaci na vodním lůžku.

Koupel je možné absolvovat jednotlivě, nebo v páru.

Kleopatřina koupel

Díky vysokému obsahu přírodních olejů obsažených ve vodě, pronikajících přes pokožku do Vašeho těla a vdechováním éterické vůně, Vám čas strávený ve vodní lázni přinese vnitřní uvolnění, a pomůže odbourat vnější napětí, únavu a stres.

Procedura pro jednu osobu obsahuje 20 minutovou hřejivou koupel ze směsi přírodních a éterických olejů, medu a syrovátky, džbán vody, 2 dcl bílého vína, mísu se směsí ovoce a následný 30 minutový odpočinek a relaxaci na vodním lůžku.

Rašelinová koupel

Rašelinová koupel svými organicko-minerálními látkami působí příznivě na celý organizmus. Koupel Vás povzbudí, nabije energií a zažijete pocit znovuzrození.

Procedura pro jednu osobu obsahuje 20 minutovou relaxační, zdravotně prospěšnou rašelinovou koupel, džbán vody,   2 dcl bílého vína, mísu se směsí  ovoce a následný 30 minutový odpočinek a relaxaci na vodním lůžku.

Pivní koupel

Pivní koupel má velmi pozitivní vliv na regeneraci celého lidského organizmu, zvyšuje obranyschopnost těla a má blahodárné účinky na Vaši pokožku. Díky složkám, které pivo obsahuje, zejména pivní kvasinky, je koupel doporučována k potlačení výskytu tvorby akné.

Procedura pro jednu osobu obsahuje 20 minutovou regenerační koupel v pivní lázni, džbán vody, 3dcl piva Weizenbier, talíř sýra Camembert ozdobeného hroznovým vínem a následný 30 minutový odpočinek a relaxaci na vodním lůžku.

Kyslíková koupel

Kyslíková koupel, vana teplé vody a dvousložkové oxidační soli jsou nezbytné pro vytvoření kyslíkové koupele. Chemickou reakcí se vytvoří velké množství jemných kyslíkových bublinek, které při kyslíkové koupeli ulpí na pokožce a prostřednictvím jemných kapilár pokožky obohatí kyslíkem celé tělo a mozek. Kyslíková koupel přináší relaxaci a uvolnění, má příznivý vliv na činnost mozku, reguluje krevní tlak a urychluje regeneraci.

Procedura pro jednu osobu obsahuje 20 minutovou kyslíkovou koupel, 0,5 l vinného střiku, talíř s hrozny a následný 30 minutový odpočinek a relaxaci na  vodním lůžku.

Briliantová koupel

Briliantová koupel je z produktu mrtvého moře, díky svému unikátnímu složení působí blahodárně při léčbě lupénky, ekzémů, revmatismu, akutních a chronických zánětech či bolestech pohybového aparátu. Tato sůl má stejnou kompozici jako minerální sůl, navíc je obohacena modrým briliantem a aromatizována jasmínem, který osvěžuje a působí antidepresivně.

Procedura pro jednu osobu obsahuje 20 minutovou léčivou koupel, džbán vody, 2 dcl růžového vína, čokoládové pralinky a následný 30 minutový odpočinek a relaxaci na vodním lůžku.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Fotogalerie

Rezervace

Pro informace volejte +420 773 777 773 nebo zašlete dotaz.

  Ubytování

  Ubytování

  Hotel Rajská zahrada nabízí dvacet čtyři hotelových pokojů s vysokým standardem, které splňují požadavky 4-hvězdičkového ohodnocení.

  Restaurace

  Restaurace

  Součástí naší nabídky služeb je i hotelová restaurace s barem, kde můžete zažít báječné kulinářské zážitky.

  Fitness

  Fitness

  Cvičební sektor jsme vybavili profesionálními stroji na cvičení od společnosti StarTrac.

  Wellness

  Wellness

  Nabízíme možnost návštěvy luxusního wellness centra s nádhernou vyhlídkou do údolí a na historické centrum města.

  Proč se ubytovat v hotelu Rajská zahrada?

  Zakládáme si a perfektním pokojovém servisu a samozřejmostí je také precizní úklid. Na recepci Vám ochotně pomůže vyškolený personál. Ve všech našich pokojích, restauraci, fitness a wellness si užijete pobyt plný pohodlí a luxusu.

  WIFI FREE
  PRÁDELNA
  CONCIERGE
  BAZÉN