Hotel Rajská zahrada nabízí celkem dvacet čtyři hotelových pokojů typu Standard Economy, Standard, Standard Plus, Superior, Exclusive. Všechny tyto pokoje se vyznačují vysokým standardem a splňují mezinárodní požadavky pro 4-hvězdičkové ohodnocení našeho hotelu. Každý náš pokoj je vybavený vlastní koupelnou s WC, vestavěnou skříní s bezpečnostní schránkou, barevnou LCD televizí, bezplatným připojením k internetu, minibarem a pracovním stolem.

Počet nocí: 1

Dvoulůžkové pokoj Standard Plus s manželskou postelí a komfortním sofa.
3
1
dvoulužko
25
Dvoulůžkový pokoj Superior s velkou manželskou postelí, koupelnou s hydromazá...
3
1
dvoulužko
30

Otevírací doba hotelové recepce:

Pondělí – Neděle | 06:00 – 24:00

Hotel Rajská zahrada nabízí celkem dvacet čtyři hotelových pokojů. Všechny tyto pokoje se vyznačují vysokým standardem a splňují mezinárodní požadavky pro 4-hvězdičkové ohodnocení našeho hotelu. Každý náš pokoj je vybavený vlastní koupelnou s WC, vestavěnou skříní s bezpečnostní schránkou, barevnou LCD televizí, bezplatným připojením k internetu, minibarem a pracovním stolem.

Hotelová budova s restaurací, konferenčním sálem a hotelovým wellness je celá bezbarierová s výtahem a samostatným sociálním zařízením pro hendikepované osoby a jeden pokoj je zcela uzpůsoben pro pobyt invalidních osob.

Hotel Rajská zahrada si zakládá na perfektním pokojovém servisu a samozřejmostí je také precizní úklid. Pokud by se vyskytl jakýkoliv problém, na recepci Vám s ním ochotně pomůže vyškolený personál. Ve všech našich pokojích si užijete pobyt plný pohodlí a luxusu.

Druhy pokojů a jejich vybavení:

Pokoje třídy Standard jsou dvoulůžkové pokoje o velikosti 20 – 25 m2. Sedm z těchto pokojů je vybaveno komfortním sofa, které je po zastlání možné využít jako plnohodnotné lůžko a využít jej jako přistýlku. Čtyři pokoje umožňují spaní na oddělených lůžkách. Jeden pokoj je plně zařízen pro hendikepované osoby.

Tyto pokoje májí vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, minibar, TV a bezpečnostní schránku (trezor).

Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu bez nutnosti rezervace.

Čtyři luxusní a prostorné pokoje Superior, nabízí navíc nádherný výhled do údolí řeky Metuje, na hotelovou zahradu a na historické centrum města. Všechny jsou vybaveny koupelnu s hydromasážní vanou. V pokojích vedle dominujícího dvoulůžka a dalšího designového nábytku a osvětlení naleznete kvalitní sofa, které je možné použít jako přistýlku.

Tyto pokoje májí vlastní koupelnu s hydromazážní vanou a WC, minibar, LCD televizor a bezpečnostní schránku (trezor).

Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu bez nutnosti rezervace.

V samostatné apartmánové budově se pak nacházejí naše tři nejluxusnější pokoje Exclusive, které jistě naplní očekávání i těch nejnáročnějších návštěvníků. Každý apartmán má svého patrona, kterému je zasvěcen a jeho interiér je podle toho navržen.

V nejvyšším patře hned pod vyhlídkovou terasou a nejnádhernějším výhledem se nachází pokoj zasvěcený architektu Dušanu Jurkoviči, který část svého odkazu zanechal právě v Novém Městě nad Metují a možná právě i v bývalé letní kuchyni, která kdysi byla součástí objektu Grafického ústavu Theodora Böhma a dnes se zde nachází kuchyně a část restaurace Hotelu Rajská zahrada. Prostorná koupelna se sprchovým koutem a nádherným designovým umyvadlem, bohatě vybavené a prostorné apartmá kde je každý kousek nábytku, vybavení, tapet a osvětlení pečlivě navržen Ing. Arch. Helenou Dařbujánovou, která je společně se svými kolegy z D.A.D. Studia Hradec Králové autorkou celého projektu rekonstrukce objektu.

O patro níž je apartmá, které připomíná Karla Hynka Máchu a především jeho nejznámější dílo Máj. S designem a výbavou je to stejné jako u Jurkoviče jen koupelna je doplněna hydromasážní vanou. A nakonec úplně dole na prahu hotelové zahrady je apartmá věnované Novoměstskénu zámeckému pánovi panu Bartoňovi z Dobenína a jeho lovecké vášni, o co méně úchvatnější výhled o to více klidu a kontaktu se zahradou nabízí toto apartmá s originálními klenbovými stropy a k tomu hydromasážní lázeň přímo v apartmá.

Tyto pokoje májí vlastní koupelnu s hydromazážní vanou a WC, minibar, LCD televizor a bezpečnostní schránku (trezor).

Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu bez nutnosti rezervace.

Ceník ubytování platný od 1.1.2024:

Třída pokojeCena za 1 osobuCena za 2 osoby
Standard Economy1650 Kč2180 Kč
Pokoj Standard1850 Kč2380 Kč
Pokoj Standard Plus2080 Kč2580 Kč
Pokoj Superior2250 Kč
2780 Kč
Pokoj Exclusive2800 Kč
3330 Kč
Check-in po 23:30 do 01:00 hod500 Kč
za pokoj
Check-out do 11:00 hod200 Kčza pokoj
Check-out do 14:00 hod500 Kčza pokoj
Přistýlka - 3.osoba na pokoj650 Kčplnohodnotné lůžko

Pozdější check-out není nárokový a musí být potvrzený recepcí hotelu.

Cena zahrnuje ubytování se snídaní formou bufetu, volný vstup do fitness a malého wellness centra (finská sauna, vířivá vana), připojení k internetu v celém objektu, parkování na hotelovém parkovišti, místní poplatky a DPH.

Individuální ceny pro pobyty delší než 5 dnů, firemní a kongresovou klientelu.

Poptávka dostupnosti

Pro informace volejte +420 773 777 773 nebo zašlete dotaz.

  Ubytování

  Ubytování

  Hotel Rajská zahrada nabízí dvacet čtyři hotelových pokojů s vysokým standardem, které splňují požadavky 4-hvězdičkového ohodnocení.

  Restaurace

  Restaurace

  Součástí naší nabídky služeb je i hotelová restaurace s barem, kde můžete zažít báječné kulinářské zážitky.

  Fitness

  Fitness

  Cvičební sektor jsme vybavili profesionálními stroji na cvičení od společnosti StarTrac.

  Wellness

  Wellness

  Nabízíme možnost návštěvy luxusního wellness centra s nádhernou vyhlídkou do údolí a na historické centrum města.

  Proč se ubytovat v hotelu Rajská zahrada?

  Zakládáme si a perfektním pokojovém servisu a samozřejmostí je také precizní úklid. Na recepci Vám ochotně pomůže vyškolený personál. Ve všech našich pokojích, restauraci, fitness a wellness si užijete pobyt plný pohodlí a luxusu.

  WIFI FREE
  PRÁDELNA
  CONCIERGE
  BAZÉN