Ubytování

Otevírací doba hotelové recepce:

Pondělí – Neděle 06:00 – 24:00

Hotel Rajská zahrada nabízí celkem dvacet čtyři hotelových pokojů. Všechny tyto pokoje se vyznačují vysokým standardem a splňují mezinárodní požadavky pro 4-hvězdičkové ohodnocení našeho hotelu. Každý náš pokoj je vybavený vlastní koupelnou s WC, vestavěnou skříní s bezpečnostní schránkou, barevnou LCD televizí, bezplatným připojením k internetu, minibarem a pracovním stolem.

Druhy pokojů a jejich vybavení:

Pokoje třídy standard jsou dvoulůžkové pokoje o velikosti 20 – 25 m2 s vlasní koupelnou se sprchovým koutem a WC. Sedm z těchto pokojů je vybaveno komfortním sofa, které je po zastlání možné využít jako plnohodnotné lůžko a využít jej jako přistýlku. Čtyři pokoje umožňují spaní na oddělených lůžkách. Jeden pokoj je plně zařízen pro hendikepované osoby.

IMG_1673IMG_1751IMG_1676IMG_1687IMG_1711IMG_1681

Čtyři luxusní a prostorné pokoje superior, nabízí navíc nádherný výhled do údolí řeky Metuje, na hotelovou zahradu a na historické centrum města. Všechny jsou vybaveny koupelnu s hydromasážní vanou. V pokojích vedle dominujícího dvojlůžka a dalšího designového nábytku a osvětlení naleznete kvalitní sofa, které je možné použít jako přistýlku.

IMG_1931IMG_1933IMG_1938IMG_1941IMG_1924

V samostatné budově se pak nacházejí naše tři nejluxusnější pokoje exclusive, které jistě naplní očekávání i těch nejnáročnějších návštěvníků. Každý z těchto pokojů má svého patrona, kterému je zasvěcen a jeho interiér je podle toho navržen. V nejvyšším patře hned pod vyhlídkovou terasou a nejnádhernějším výhledem se nachází pokoj zasvěcený architektu Dušanu Jurkoviči, který část svého odkazu zanechal právě v Novém Městě nad Metují a možná právě i v bývalé letní kuchyni, která kdysi byla součástí objektu Grafického ústavu Theodora Böhma a dnes se zde nachází kuchyně a část restaurace Hotelu Rajská zahrada. Prostorná koupelna se sprchovým koutem a nádherným designovým umyvadlem, bohatě vybavený a prostorný pokoj, kde je každý kousek nábytku, vybavení, tapet a osvětlení pečlivě navržen Ing. Arch. Helenou Dařbujánovou, která je společně se svými kolegy z D.A.D. Studia Hradec Králové autorkou celého projektu rekonstrukce objektu. O patro níž je pokoj, které připomíná Karla Hynka Máchu a především jeho nejznámější dílo Máj. S designem a výbavou je to stejné jako u Jurkoviče jen koupelna je doplněna hydromasážní vanou. A nakonec úplně dole na prahu hotelové zahrady je pokoj věnován Novoměstskénu zámeckému pánovi panu Bartoňovi z Dobenína a jeho lovecké vášni. O co méně úchvatnější výhled o to více klidu a kontaktu se zahradou. Pokoj  s originálními klenbovými stropy a k tomu hydromasážní lázeň jež se součástí koupelny.

DSCN5917DSCN5924DSCN5927

Hotelová budova s restaurací, konferenčním sálem a hotelovým wellness je celá bezbarierová s výtahem a samostatným sociálním zařízením pro hendikepované osoby a jak již bylo řečeno jeden pokoj je zcela uzpůsoben pro pobyt invalidních osob.

Hotel Rajská zahrada si zakládá na perfektním pokojovém servisu a samozřejmostí je také precizní úklid. Pokud by se vyskytl jakýkoliv problém, na recepci Vám s ním ochotně pomůže vyškolený personál. Ve všech našich pokojích si užijete pobyt plný pohodlí a luxusu.

logo eu
Investice do vaší budoucnosti
Spolufinancováno Evropskou unií
z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program eu
Regionální
operační program
NUTS II Severovýchod
×