Salonek

virtuální prohlídka

IMG_1892IMG_1894IMG_1898IMG_1899Konferencni salDSCN6036DSCN5909

Potřebujete zařídit firemní akci, seminář nebo konferenci? Hotelový salonek plně vybavený audiovizuální technikou je Vám zcela k dispozici. Příjemné prostředí konferenčního sálu, který je navíc vybaven hotelovým barem, který se postará o vaše občerstvení a vyhlídkovou terasou, kde je možné se provětrat a odpočinout mezi pracovními a studijními úkoly, nebo přednáškami. Ze sálu a terasy je opět nádherný výhled do přírody a na historickou část města a pokud by vás výhled, nebo sluníčko snad rušili celý sál lze zatemnit elektrickými venkovními žaluziemi. Salonek nabízí dle uspořádání stolu 30 – 40 míst k sezení.

Prezentace je možné zobrazit na velkoplošné LCD televizi o úhlopříčce 2m, která plně nahradí projektor a promítací plátno a nabídne mnohem více jasu, vyšší rozlišení zobrazení s možností připojení různých digitálních i analogových zařízení se zdrojem video signálu. Samozřejmostí je flipchart a tabule.

Salonek je ideálním místem nejen pro pracovní setkávání, ale také pořádání rodinných oslav, rautů či svateb, kdy je možné terasu využít naplno i k posezení.

logo eu
Investice do vaší budoucnosti
Spolufinancováno Evropskou unií
z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program eu
Regionální
operační program
NUTS II Severovýchod
×