RELAXAČNÍ A LÉČEBNÉ KOUPELE

(Relaxace a uvolnění ve vodní lázni)

IMG_2140 IMG_2155 IMG_2118

KOUPELE

Koupel ve vodní lázni neslouží jen primárně k očistě našeho těla, ale může být i něčím, co nám a našemu tělu přinese pocit uvolnění, relaxace a regenerace a dopřeje očistu i naší duši.

Dopřejte svému tělu skutečnou relaxaci a vyberte si z naší široké nabídky koupelí.

ČOKOLÁDOVÁ KOUPEL

Kakao má na lidský organismus stimulující a povzbuzující účinky. Díky svým složkám pozitivně ovlivňuje nepražené kakao i centrální nervovou soustavu.

Procedura pro jednu osobu obsahuje 20 minutovou hřejivou a voňavou relaxační čokoládovou lázeň, džbán vody, 2 dcl červeného vína chuťově nasnoubeného s vynikající čokoládou belgických pralinek a následný 30 minutový odpočinek a relaxaci na vyhřívaném vodním lůžku.

KLEOPATŘINA KOUPEL

Díky vysokému obsahu přírodních olejů obsažených ve vodě, pronikajících přes pokožku do Vašeho těla a vdechováním éterické vůně, Vám čas strávený ve vodní lázni přinese vnitřní uvolnění, a pomůže odbourat vnější napětí, únavu a stres.

Procedura pro jednu osobu obsahuje 20 minutovou hřejivou koupel ze směsi přírodních a éterických olejů, medu a syrovátky, džbán vody, 2 dcl bílého vína, mísu se směsí exotického a tradičního ovoce a následný 30 minutový odpočinek a relaxaci na vyhřívaném vodním lůžku.

RAŠELINOVÁ KOUPEL

Rašelinová koupel svými organicko-minerálními látkami působí příznivě na celý organizmus. Koupel Vás povzbudí, nabije energií a zažijete pocit znovuzrození.

Procedura pro jednu osobu obsahuje 20 minutovou relaxační, zdravotně prospěšnou rašelinovou koupel, džbán vody,   2 dcl bílého vína, mísu se směsí exotického a tradičního ovoce a následný 30 minutový odpočinek a relaxaci na vyhřívaném vodním lůžku.

PIVNÍ KOUPEL

Pivní koupel má velmi pozitivní vliv na regeneraci celého lidského organizmu, zvyšuje obranyschopnost těla a má blahodárné účinky na Vaši pokožku. Díky složkám, které pivo obsahuje, zejména pivní kvasinky, je koupel doporučována k potlačení výskytu tvorby akné.

Procedura pro jednu osobu obsahuje 20 minutovou regenerační koupel v pivní lázni, džbán vody, 3dcl piva Weizenbier, talíř sýra Camembert ozdobeného hroznovým vínem a následný 30 minutový odpočinek a relaxaci na vyhřívaném vodním lůžku.

KYSLÍKOVÁ KOUPEL

Kyslíková koupel, vana teplé vody a dvousložkové oxidační soli jsou nezbytné pro vytvoření kyslíkové koupele. Chemickou reakcí se vytvoří velké množství jemných kyslíkových bublinek, které při kyslíkové koupeli ulpí na pokožce a prostřednictvím jemných kapilár pokožky obohatí kyslíkem celé tělo a mozek. Kyslíková koupel přináší relaxaci a uvolnění, má příznivý vliv na činnost mozku, reguluje krevní tlak a urychluje regeneraci.

Procedura pro jednu osobu obsahuje 20 minutovou kyslíkovou koupel, 0,5 l vinného střiku, talíř s hrozny a následný 30 minutový odpočinek a relaxaci na vyhřívaném vodním lůžku.

BRILIANTOVÁ KOUPEL

Briliantová koupel je z produktu mrtvého moře, díky svému unikátnímu složení působí blahodárně při léčbě lupénky, ekzémů, revmatismu, akutních a chronických zánětech či bolestech pohybového aparátu. Tato sůl má stejnou kompozici jako minerální sůl, navíc je obohacena modrým briliantem a aromatizována jasmínem, který osvěžuje a působí antidepresivně.

Procedura pro jednu osobu obsahuje 20 minutovou léčivou koupel, džbán vody, 2 dcl růžového vína, pralinky Mon Cheri a následný 30 minutový odpočinek a relaxaci na vyhřívaném vodním lůžku.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

logo eu
Investice do vaší budoucnosti
Spolufinancováno Evropskou unií
z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program eu
Regionální
operační program
NUTS II Severovýchod
×