Okolí

IMG_1996

Wellness hotel Rajská zahrada stojí v Novém Městě nad Metují, které leží v nížinné části Královéhradecka a Orlického podhůří. Již samotné Nové Město nad Metují Vás okouzlí svým historickým centrem, které bylo vyhlášeno městskou památkovou rezervací. Nachází se zde Husovo náměstí, kostel Nejsvětější Trojice, zámek a mnoho dalších zajímavých památek, které stojí za to vidět.

_U7F5095_hdrIMG_3939IMG_3956

Pro ty z Vás, kteří by se chtěli vydat na výlet, je okolí Nového Města nad Metují opravdovou turistickou lahůdkou. Ať pojedete autem, na kole či půjdete pěšky, vždy se tu pro Vás najde výborný tip na výlety.

Například na kole, ale i pěšky se snadno dostanete k vodní nádrži Rozkoš, která nabízí koupání v krásném přírodním prostředí s přilehlým areálem. Patří k nejoblíbenějším místům v České republice, kam se jezdí lidé koupat. Neméně zajímavé je Babiččino údolí, které leží nedaleko zámku v Ratibořicích. A v neposlední řadě přírodní rezervace Peklo u Nového Města nad Metují. Peklo je vyhledávané nejen u chatařů a trampů, ale také u in-line bruslařů, kteří si nemohou vynachválit asfaltovou cestu, která skrz rezervaci vede.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAIMG_0919IMG_1052IMG_3961

Wellness hotel Rajská zahrada je jednoduše umístěn na ideálním místě, odkud je možné se vydat všemi směry a vždy narazíte na nějakou zajímavou historickou nebo přírodní památku. Každý si tu najde to své, ať už jste na romantickém pobytu či aktivní dovolené. A po dni stráveném na nohou či na kole jistě oceníte naše wellness centrum, které Vás připraví na další báječný den strávený výlety po okolí Nového Města nad Metují.

logo eu
Investice do vaší budoucnosti
Spolufinancováno Evropskou unií
z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program eu
Regionální
operační program
NUTS II Severovýchod
×