Wellness hotel Rajská zahrada

Ubytovani web Mgastronomie WEB MKonference WEB Mrelaxace 2 TEXT web M

ZÁŽITEK PRO VŠECHNY VAŠE SMYSLY

TANEČNÍ VEČERY S ŽIVOU HUDBOU OD 11. DUBNA

Nádherné prostředí, rajská pohoda, lázeňské služby, odpočinek – jedním slovem „antistres“ – to je Wellness hotel Rajská zahrada.

Načerpejte nové síly, odpočiňte si od každodenního spěchu v malebném prostředí luxusního hotelu, který Vám nabízí komfortní ubytování, wellness centrum, spa, fitness a nezapomenutelné gastronomické zážitky.

Hotel se nachází na skále, ze které se Vám naskytne úchvatný pohled na malebné Nové Město nad Metují. Komplex hotelu je tvořen uzavřeným dvorem s parkováním pro hotelové hosty, třemi hotelovými budovami s celkovou kapacitou 24 pokojů a zahradou, kde můžete opravdu zcela nerušeně relaxovat.

V první budově, budově A, kde je pro Vás připraveno třináct nádherně vybavených pokojů třídy standard naleznete mimo jiné i hotelovou recepci a plně vybavené fitness centrum, které jistě ocení i ti nejnáročnější sportovci.

Budova B je bezbariérová a nachází se v ní osm moderně vybavených pokojů. Čtyři pokoje třídy superior, tři pokoje třídy standard a také pokoj pro invalidní klienty, který je plně přizpůsoben jejich potřebám. Dále zde naleznete restauraci s terasou. Restaurace hotelu Vás naláká nejen skvělým originálním designem, ale hlavně špičkovou gastronomií. Čeká vás příjemný personál, jehož cílem je uspokojit i ta nejnáročnější přání.

Prostory hotelu hostům nabízejí příjemné posezení s neopakovatelným romantickým výhledem z úchvatných letních teras tyčících se přímo nad údolím řeky Metuje. Pro oslavy nebo školení je připraven moderně vybavený hotelový salónek s terasou. Dnes již nezbytnou součástí hotelu je také wellness centrum, které je přístupné nejen hotelovým hostům, ale také veřejnosti.

Náš host se může těšit na vířivou i masážní lázeň, bazén s protiproudem a chrličem vody, zážitkové sprchy a vany, relaxační zóny, širokou nabídku masáží či parní saunu.

V budově C se nachází tři nejluxusnější pokoje typu Exclusive poskytující absolutní soukromí. Z těchto apartmánů mají hosté přístup přímo do hotelové zahrady.

Kromě přepychového vybavení pokoje nabízejí apartmány nejkrásnější výhled na novoměstské údolí řeky Metuje. Půvabná rajská zahrada vybízí nejen k relaxaci, ale také k romantickému posezení v altánu či příjemným chvílím strávených se svými nejbližšími.

Tým profesionálů hotelu se postará o Vaše pohodlí, abyste se cítili jako v ráji.

Věříme, že pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu bude impulsem pro Vaši další návštěvu.

Důraz klademe na čistotu, dobrou a zdravou kuchyni a především profesionální přístup vyškoleného personálu. Proto neváhejte a přijeďte poznat více komfortní prostory i služby hotelu Rajská zahrada.

Těšíme se na Vás.

logo eu
Investice do vaší budoucnosti
Spolufinancováno Evropskou unií
z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program eu
Regionální
operační program
NUTS II Severovýchod
×